Home / Çiçek Dövmeleri / 2018’de İzlenmiş Dövme Trendleri

2018’de İzlenmiş Dövme Trendleri

Taşlar

Gem Dövme Örneği 2018 Fotoğraf: Instagram – @jennakerrtattoo Hesabındaki Resimleri

Değerli taş dövmelerinin kendileri yeni bir şey değil, ancak o sanatçıya dövme yapan yeni bir ultra-gerçekçi mücevher tarzı var Jenna Kerr hizmet vermektedir. Kapmak için uzanarak affedileceğiniz gerçek şeye benzeyen 3B mücevherleri mürekkeplendiriyor. Bu 3D taşlar, bir kez kelime çıktığında, gelecek yıl çok büyük olacak. Gerçek bir taş gibi parlaması ve parlaması için gölgeler ve açılarla ilgili.

Bitki şablonlama

Bitki Dövmesi Örneği 2018 Fotoğraf: Instagram – @ rit.kit.tattoo Hesabındaki Resimleri

Ukraynalı dövme sanatçısı tarafından öncü Rita Zolotukhina, bitki şablon dövmeler büyümesi bekleniyor Gelecek yıl popülerlik. Müşterisinin cildine bir tasarım yerleştirmek için elle çizilmiş kalıpları kullanmak yerine, bitkileri ya da çiçekleri doğrudan kalıp mürekkebine batırır. Oradan, tesisin şablonunun çizgileri boyunca dövmeler yapar ve seçilen floranın inanılmaz derecede gerçekçi yorumlamaları için renk katar. Doğanın sunması gereken nüansları yakalamanın gerçek anlaşmayı kullanmaktan daha iyi bir yolu yoktur.

Avize Damla Tasarımları

Avize Bırak Dövme Örneği 2018 Fotoğraf: pinterest

Bu tür bir tasarım için bulabileceğimiz gerçek bir terim yoktur, bu yüzden isminizi resmen burada yazıyoruz: avize damla dövme. Bu dövmeler mandala tipi, dantelli bir görünüme sahiptir ve sıklıkla yoğun süs vurgular gösterir. Çok yönlü bir tasarıma sahipler, çünkü vücudun herhangi bir yerine gidebilir ve hayal edebileceğiniz her türlü ayrıntıyı dahil edebilirler. Bir avize damla dövmesinin masal işareti, beklediğiniz gibi, tasarımın ana bölümünden aşağıya doğru açılan detayların eklenmesidir.

Tıbbi Dövmeler

Tıbbi Dövme Örneği 2018 Fotoğraf: Wordlesstech.com

Piyasalara isabet eden birkaç farklı tıbbi dövmeler var, bu yüzden gelecek yıl çok daha fazlasını görmeyi bekliyoruz. Bu geçtiğimiz yıl, Harvard geliştirildi vücudun iç sıvı seviyesine bağlı olarak renk değiştiren biyo-duyarlı mürekkep. Onlar renk temellidir ve glikoz seviyeleri arttıkça yeşilden kahverengiden kahverengiye dönüşmek ve sodyum seviyeleri yükseldiğinde yeşil ışıktan UV ışığında yoğun bir parıltıya dönüşmek gibi güzel şeyler yapar. Ne kadar parlak olursa o kadar susuz kalırsınız, bir bardak su alın, stat.

Sağlık ve zindelik algılayıcılarının ne kadar yaygın kullanıldığını göz önünde bulundurarak, sağlığın korunmasına yardımcı olan tıbbi dövmelerin kamuya açık olarak kullanıldığında büyük olacağını düşünüyoruz.

Karartma Dövmeleri

Karartma Dövme Örneği 2018 Fotoğraf: pinterest

Karartma dövmeleri, ortaya çıkan en son ve bazen en tartışmalı stildir. Son zamanlarda, karartma dövme ne zaman başlıkları yaptı İngiltere merkezli dövme sanatçısı onunla tüm vücudunu dövme kararı aldı.

Karartma mürekkebi, esas dövmeniz özellikle koyu veya büyükse, ancak aynı zamanda Kullanılan beyaz mürekkep tasarımları için fon olarak. Daha açık tenli olanlar için, bir alanı karartmak ve et rengini kullanarak tasarımı göstermek için yeni bir yoldur. Her gün gördüğümüz geleneksel stil ve dövme tasarımlarını değiştirmenin yaratıcı ve benzersiz bir yolu. Bu stilde bir artış olduğunu fark ettik, o yüzden bunların 2018’de sarsıldığı daha fazla olacağını söylemek güvenli.

Yeni yılda neyin trend olduğunu bekleyip görmek zorunda kalacağız, ancak yukarıda bahsettiğimiz beş eğilime dikkat edin. Çok uzak olmayan bir gelecekte onları daha fazla göreceğinizi hissediyoruz.

Gelecek yıl için dövme eğilim tahminleri nelerdir? Yorumlarda bize bildirin!

Check Also

Japonya'dan Kalifonya'ya Horifuji Dövmeleri

İlk görüşte aşk bir bar müşterisinin arkasında bir Irezumi'ye bir göz attığında yakalanmıştı ve o …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir