Home / Dövme Modelleri / Alex Pancho Dövmeler, üç boyutlu ve net

Alex Pancho Dövmeler, üç boyutlu ve net

Dünyaca ünlü dövme mürekkebi

Rus dövmecinin bize kendisinin ve dövmelerden bahsettiği birkaç yıl önceki röportajımızdan sonra Alex Pancho ile bir kez daha sohbet etmekten memnuniyet duyuyoruz. Onu hem yeteneklerinden hem de en iyi sonuçları elde etmek için seçtiği araçlardan çok daha fazla tecrübe ve farkındalıkla değiştirmiş buluyoruz.

Merhaba Alex, birkaç yıl önce yaptığımız görüşmeden sonra sizinle tekrar sohbet etmek bir zevk. Hayat o zamandan beri sana nasıl davranıyor?
Merhaba. Hayatım o andan beri çok değişti. Farklı şehirlerde yaşadım, çalıştım, etrafta dolaştım ve çok fazla deneyim kazandım. Şu anda hala hayat planım üzerinde çalışıyorum.

Şu anda neredesin ve ne üzerinde çalışıyorsun?
Şu anda Hollanda'da yaşıyorum, zamanımı ve enerjimi yeni projeme yatırıyorum – kendi dövme stüdyom.

Dünyaca ünlü mürekkep renk paleti
Dünyaca ünlü mürekkep renk paleti

En son bizimle konuştuğunuzda dövmelerinizi “sürrealist”, “minimalist”, “sağlam” olarak tanımladınız. Hala öyle mi, yoksa herhangi bir şey değişti mi? Bu sadece benim izlenim mi, yoksa kullandığın renk miktarını mı arttırdın?
Bence yaşamlarımız boyunca daima öğreniyor ve değişiyoruz, aynı şey dövmeler için de geçerli. Şimdi biraz farklı bir stil yapıyorum ama yine de yaptığım her parçaya kendi dokunuşumu vermeye çalışıyorum.

Ve biz konuyla ilgilenirken, Dünyaca Ünlü'e güvenmenizin teknik bir nedeni var mı?
Dünyaca Ünlü benim için en iyi mürekkep. Bunlar, benim iş türüm için ihtiyacım olan her şeye sahip: en iyi iyileştirilmiş sonuçlara sahip yüksek yoğunluklu, kullanımı kolay ve tabii ki çok büyük bir renk paleti.

Dünyaca ünlü mürekkep renk paleti
Dünyaca ünlü mürekkep renk paleti

Bize Pastel Gray setinizden bahsetmek ister misiniz?
Sağlam bir iş için yapılmış soğuk bir Siyah ve Gri seti. Kullandığımda, renk dövmelerindeki gibi aynı tekniği uyguluyorum, bu yüzden gölgeleme yok, sadece yoğun doygunluk.

Bu işbirliği nasıl gerçekleşti ve markaya neden bu kadar güven duydunuz?
Hatırladığım kadarıyla 5 yıl önceydi. O zaman Polonya'da çalışıyordum. Lou bana denemek için bazı örnekler gönderdi ve şimdiye kadar kullandığım en iyi şey olduğunu itiraf etmeliyim. O günden beri Pro-takımda ve Dünyaca Ünlü Mürekkep Ailesinin bir parçası oldum.

Dünyaca ünlü mürekkep renk paleti
Dünyaca ünlü mürekkep renk paleti

Şimdi daha teknik bir soru için: renkli arkaplanları doldurmaya nasıl devam edersiniz ve bu kadar canlı bir etki elde etmeyi nasıl başardınız?
Bu zor bir soru, çünkü her zaman bir tür sezgisel beceri söz konusudur. Her zaman tasarıma uygun gözükene kadar her zaman deniyorum ve deniyorum. Tabii ki, çalışmalarınız boyunca daima değişikliklere yer bırakmalısınız. Bu yüzden bir programı takip etmek zorunda değilim, hepsi o gün belirli bir müşteri için en iyi şekilde çalıştığını düşünüyorum.

Renklerin zaman içinde parlak kalmasını nasıl sağlıyorsunuz?
En önemli şey, doğru zıtlıkları bulmak ve soğuk ve sıcak tonlar arasında iyi bir denge kurmaktır. Doğru teknik ve iyi cilt sayesinde sonuçlar da iyi olacaktır.

Dünyaca ünlü mürekkep renk paleti
Dünyaca ünlü mürekkep renk paleti

Şovun En İyisi'nde ikinci geldiğiniz Londra Dövme Konvansiyonu'ndaki deneyiminizden bahseder misiniz?
Dürüst olmak gerekirse, o kadar kolay olmadı… 3 yıl üst üste, Londra Hakimliği Konvansiyonu'ndaki çalışmalarımı farketmek için hakimleri almaya çalıştım. Her yıl arka arkaya 3 gün parçalar yaptım, ancak 2 veya daha fazla sanatçı tarafından yapılan ortak çalışmalarla rekabet etmek zor. Bu yıl 2. olan Best of Show'u kapacak kadar şanslıydım. Çok teşekkürler!!!

Alex Pancho, AD Pancho Dövme Atölyesi, Utrecht, Hollanda
Alex Pancho, AD Pancho Dövme Atölyesi, Utrecht, Hollanda

En sevdiğin konular hangileri? Asla yapmaktan bıkmayacak olanlar neler?
Yüzleri yapmayı seviyorum, çünkü duygu gösteriyorlar ama aile portreleri yok. Dövmenin akışını / hissini göstermek için daha soyut karakterlerle çalışmayı tercih ederim. Daha önce hiç dövme yapmadığım birçok konu var, bu yüzden söylemesi zor. Hepsini denemek isterim.

Dünyaca ünlü mürekkep renk paleti
Dünyaca ünlü mürekkep renk paleti

Şu an neredesin ve gelecek için planların neler?
Şimdi Hollanda'nın Utrecht kentinde yaşıyorum ve çalışıyorum. Bu yıl yollarda kaldıktan ve diğer stüdyolarda misafir olarak çalıştıktan sonra kendi stüdyomu açtım. AD PANCHO TATTOO STUDIO benim yeni iş yerim.

Takip et Alex Instagram'da: @ad_pancho

Dünyaca ünlü dövme mürekkebi
Source link

Check Also

Japonya'dan Kalifonya'ya Horifuji Dövmeleri

İlk görüşte aşk bir bar müşterisinin arkasında bir Irezumi'ye bir göz attığında yakalanmıştı ve o …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir