Home / Dövme Modelleri / Anahat Dövmeler için En İyi Tasarımlar

Anahat Dövmeler için En İyi Tasarımlar

Cityscape Dövmeler

Skyline Dövme Tasarımı Fotoğraf: Tasarım Trendleri

Bir şehir manzarası veya ufuk çizgisi, özellikle mesafeden bakıyorsanız muhteşem bir manzara. Nereden geldiğinizle gurur duyuyorsanız ve anahat dövmelerle ilgileniyorsanız, kendi şehrinizin siluetini almayı düşünün. En sevdiğiniz simge yapılar da dahil olmak üzere, kentin istediğiniz kadar çok veya azını kapatabilirsiniz. Büyük şehirler en tanınmış yerlerdir, ancak daha küçük bir kasabadan geliyorsanız ve güzel manzarasını tekrarlamak istiyorsanız, tasarlanmış tamamen benzersiz bir anahat dövmesi elde edeceksiniz. İstediğiniz tüm yer işaretleriyle birlikte, bir silueti doğru bir şekilde betimlemenin en iyi yolu, sanatçıya gösterecek bir fotoğrafa sahip olmaktır. Anahat dövmesi basit, geometri temelli bir stildir, bu nedenle siluetini takip ettiğiniz boyutta çizmeleri uzun sürmez.

Fauna Dövmeleri

Tek boynuzlu at anahat dövme Fotoğraf: Tattoosbag

Hayvanlar, anahat dövmelerinde çok popüler bir seçimdir. Tasarım, tüm parça gölgeleme veya dolgu içermediği sürece, istediğiniz kadar basit veya karmaşık olabilir. Hayvan dövmeleri her türlü farklı anlamlara sahiptir, bu nedenle belirli bir hayvanın sembolizmi yanınıza geliyorsa ve basit bir tasarım arıyorsanız, anahat dövme gitmek için mükemmel bir yoldur. Kurtlar, aslanlar ve diğer güç hayvanları ortak tasarım seçenekleridir, ancak evcil hayvan portreleri ve silüetler bu tarzda da mükemmeldir.

Flora Dövmeler

Gül anahat dövme Fotoğraf: Sonraki Lüks

Bitkiler genel olarak güzel dövmeler yapar, ancak bir bitkinin, özellikle bir çiçeğin basit bir taslağı için istisnai bir şey vardır. Farklı anahatları kullanarak bir bitki dövmesine çok fazla derinlik katabilirsiniz, böylece minimalist bir yola gitmek hiçbir şekilde parçanıza dahil edilebilecek ayrıntıyı azaltmaz. Her petal ve yaprağın tanımlanması, gölgelendirme kullanılmadan kolayca bir taslak olarak yapılabilecek genel tasarımın bir parçasıdır.

Soyut Sanat Dövmeleri

Soyut anahat dövme Fotoğraf: Instagram – @equilattera Hesabındaki Resimleri

Soyut sanat, özellikle Picasso-esque yüzleri biçiminde, inanılmaz ve benzersiz anahat dövmeleri yapar. En göze çarpan anahat dövmelerinin bazıları soyut yüzlerdir, ancak ne yapılmasını istediğinizi özetleyen bir versiyonunu oluşturmak için şekiller ve yerleştirme ile oynayabilirsiniz. Astar işi ve taslak bu tür bir tasarımın anahtarıdır ve size ve sanatçınıza ne elde ettiğinizde sınırsız sanatsal özgürlük veren bir yoldur.

Geometri Dövmeleri

Geometrik kalp dövme anahat Fotoğraf: Tumblr

Herhangi bir geometrik tasarım anahat dövmesi olarak harika görünür, çünkü geometri çekirdeğinde basit ama karmaşık bir yapıdır. Basit bir şekil çok fazla anlam tutabilirve daha fazla yapmak için gölgelendirme veya renk gerekmez. Kurtlar, ayılar ve köpekler gibi hayvanların geometrik ana hatları, bu tarzda görülen en yaygın tasarımlardan bazılarıdır, ancak geometrik anahat dövmelerle yapabilecekleriniz için herhangi bir sınır yoktur.

Haritalar Dövmeler

Dövme Haritası Anahat Fotoğraf: Sonraki Lüks

Avid seyahat hataları, bu sizin için. Ülke ya da kıta haritaları, özellikle buraya ve oraya biraz daha ayrıntı eklemek istiyorsanız, anahat dövmelerinde harika bir seçimdir. Tasarıma, yalnızca seyahat ettiğiniz veya sizin için anlamlı yerler de dahil olmak üzere istediğiniz kadar çok veya az ülke ekleyebilirsiniz. Yapılmış bir ülkeden bir taslak çıkarmayı umuyorsanız, sanatçınıza yardımcı olun ve ana hatlarıyla belirtmek istediğiniz harita konumunun bir fotoğrafını veya görüntüsünü alın. Herhangi bir ülkenin kesin şeklini ve koordinatlarını bilmek gerçekten yaygın bir bilgi değildir, bu nedenle aklınızda belirli bir yer varsa, sanatçıyla temasa geçtiğinizde bir şeyler hazırlayın.

Ay'da Uluyan Kurt Anahat Dövme Fotoğraf: Golfian

Anahat dövmeler basit bir stil olabilir, ancak tasarımların kendileri çok fazla anlam taşıyabilir. Doğaya ve şekillere dayanan tasarımlar, bu özel dövme türüyle en iyi şekilde çalışır ve anahat tasarımının anahtarı, yapıldıktan sonra hiçbir gölgelendirme veya dolguyu dahil etmemenizdir – yalnızca olduğu gibi, ve anahattı yapan şey budur. en iyi minimalist stillerden birini dövmeler dışarıda.

Anahat dövmeniz var mı? Yorumlarda bize bildirin!

Check Also

Japonya'dan Kalifonya'ya Horifuji Dövmeleri

İlk görüşte aşk bir bar müşterisinin arkasında bir Irezumi'ye bir göz attığında yakalanmıştı ve o …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir