Home / Dövme Modelleri / Anime Dövmeleri: Bilmek İstediğin Her Şey

Anime Dövmeleri: Bilmek İstediğin Her Şey

Yeni Okul Anime Dövme Stili

Yeni Okul Stili Anime Dövme Fotoğraf: pinterest

Yeni Okul dövme stili, anime dövmeleri için en uygun olanıdır ve bunu söylememizin iyi bir nedeni var. Bu stil cesur, canlı renkler ve derinlik ve 3D efekti oluşturmak için detaylandırma ve gölgelendirme kullanımıyla tanınır. Anime çizgi filmleri, bir hikayeyi anlatmak için koyu renklerin ve ayrıntıların kullanılmasıyla da bilinir, bu yüzden bu ikisini bir dövme için birleştirmek mükemmel bir eşleşmedir. Yeni Okul dövmeleri yine de karikatür tarzı tasarımlara sahip olma eğilimindedir, böylece sevdiğiniz anime karakterleriniz renk, ayrıntı veya derinlikten ödün vermek zorunda kalmadan bu dövme stilini kullanarak kolayca bir dövmede tasvir edilebilir. Yeni Okul dövmelerine benzer bir estetik kullanılarak bir dizi anime çizgi çizilir, yapmanız gereken tek şey, bu özel dövme tarzında başarılı bir sanatçı bulduğunuzdan emin olmaktır.

Açıklayıcı Anime Dövme Stili

Açıklayıcı Stil Anime Tattoo Fotoğraf: BuzzFeed

Dövme stilleri devam ettiği sürece, Illustrative neredeyse her türlü karikatür tipi tasarımla çalışır. Bir Illustrative veya New School anime dövmesini seçmek arasındaki tek fark, istediğiniz derinlik düzeyidir – 3B efektli olmasını mı istiyorsunuz, yoksa eskiz veya resim gibi görünen bir dövme mi istiyorsunuz? Her ikisi de harika seçeneklerdir, ancak Açıklayıcı stille, daha çok 2 boyutlu bir görünüme sahip olma eğilimindedir. Orijinal manga tarzına uygun bir anime dövmesi arıyorsanız, Illustrative, mürekkebiniz için en iyi stil seçeneği olabilir.

Japon Anime Dövme Stili

Japon tarzı anime dövme Fotoğraf: pinterest

Japon dövme tarzı tamamen keskin açılardan ve abartılı özelliklerden ibarettir. Bu tarz, tasarımların yaratabileceği etkilerden ötürü, korku türüne daha fazla yönelik olan anime serisine gerçekten çok iyi borç veriyor. İşlem normalde özel araçlar kullanılarak elle yapılır, bu yüzden dövme makineleri kullanılarak yapılan işlemlerden daha uzun sürer, ancak deneyim unutmak isteyeceğiniz benzersiz bir işlemdir. Anime tasarımları olan gerçek bir Japon dövmesi yapmak istiyorsanız, bir Japon tarzına girmeyi düşünün.

Dövmeler için En Popüler Anime

En popüler anime dizilerine ve sinema filmlerine saygı gösteren en iyi anime dövmelerini bulmak için interneti araştırdık. Bu şovların bazılarına dalabilir ve birinci sınıf anime dövmeleri için tasarladığımız tasarımları sergileyerek size ilham verebiliriz. En bilinen anime serileri hakkında bilgi edinin ve bir sonraki dövmeniz için ilham kaynağı olun!

Ejder Topu Z

Dragon Ball Z Kol Dövmesi Fotoğraf: Karikatür

Dragon Ball Z, ilk olarak 1989-1996 yılları arasında yayınlanan bir anime dizisidir. Serinin 2009-2011 yılları arasında yayınlanan ikinci bölümleri ve 2014-2015 yılları arasında devam eden bir koşu vardı. Bu anime serisi, birçok genç yetişkin için çocukluk çağı klasik olarak kabul edilir. Gösteri, Dünya’yı kötülükçilere, robotlara ve evrendeki diğer canlılara karşı savunurken Goku ve arkadaşları adlı bir çocuğa odaklanıyor. Orijinal seri, çocukluktan ergenliğe kadar ana karakteri takip ederken, takip serisi kendi çocuklarının ve maceralarının eklenmesiyle yetişkin yaşamına devam etti. Dragon Ball Z, anime çizgi filmlerinde en çok tanınan isimlerden biridir, bir çoğu gösteriyi görmeden bile tanıdık gelenlerden biridir.

Dragon Ball Z’nin anime dövme tasarımları için en iyi seçeneklerden biri olması sürpriz olmamalı. Bu Goku kılıfı, detay miktarı ve anlattığı hikaye nedeniyle karşılaştığımız en iyilerden biri. Her parça bölgede negatif boşluk tamamen DBZ temalı bir kılıf yaparak, şov ile ilgili bir şey tarafından doldurulur. Hardcore hayranları not almak – bu bir katil Dragon Ball Z dövmesini salladığınız şeydir.

Ayın denizci eri

Denizci ay anime dövme Fotoğraf: pinterest

90’lı yaşlarda bir kız olsaydın, Sailor Moon ve onun gezegen çetesine aşina olacaksın. Denizci Askerleri ile birlikte, liseli kız, efsanevi Gümüş Kristalini yakalamaya çalışan ve güneş sistemini kurtarmaya çalışan karanlık güçlerle savaşmak için egoya dönüşür. Gösteri 1991-1997 yılları arasında gerçekleşti ve şu anda bile devam eden büyük bir kültürel etki yarattı. Kadın suç savaşçıları sahne aldı ve gösterinin başlamasından bu yana devam etti.

Sailor Moon dövmeleri için pek çok tasarım seçeneği var ve orada Sailor Moon’a adanmış çok çeşitli anime dövmeleri var. Her Denizci’nin sembolleri, Sailor Moon’un kristal değneği gibi popüler bir seçimdir, ancak bu özel tasarımın karşılaştığımız en iyilerden biri olduğunu hissettik. Klasik dönüşüm sonrası pozunda kahramanın kendisini kapsıyor. Böyle bir dövmesi olan herkesin büyük bir Sailor Moon hayranı olduğu konusunda sıfır soru var.

Kovboy Bebop

Kovboy Bebop Anime Stil Dövme Fotoğraf: Rebrn

Kovboy Bebop, bir ödül avcısı ve ortaklarının maceralarını takip eden, gelecekte ayarlanmış bir anime çizgi filmi. Bu şov 1990’ların sonunda kısa bir süre sürdü, ancak tüm zamanların en büyük anime serilerinden biri olarak kabul edildi. Kovboy Bebop’un Kuzey Amerika’da yeni bir izleyici kitlesini tanıtmaktan sorumlu olduğu söyleniyor. anime 2000’lerde Japonya’da ilk koşulduktan sonra.

Anime dövmeler gittiği sürece, bu tasarım kazanır. Ana karaktere sahiptir ve saçını çerçeve olarak kullanarak gösterinin bazı detaylarını yaratıcı bir şekilde ekler. Karakterlerin girdiği uzay gemisi, gösterinin içindeki insanlar kadar karakterde olduğu için ikonik gösteriye övgü ödeyen bir anime dövmesinde yer alması çok uygundur. Bu özel çizgi filmin anime dövmeleri için tonlarca tasarım seçeneği var, ancak bu bizim şu ana kadarki favori Kovboy Bebop’umuz.

Naruto

Çöp Polka Style Naruto Anime Dövme Fotoğraf: Studiota2

Başlangıçta 1997’de bir manga çizgi romanı olarak yayınlanan Naruto, 1999’dan 2014’e yayınlanan bir dizi animasyona uyarlandı. Naruto üçüncü en iyi satış Manga dünya çapında dünya, onu dünyanın en popüler anime serisinin biri haline getirdi. İki bölümden oluşan dizi, genç ninja Naruto Uzumaki’yi, bir gün köyün lideri olacağını göstererek köyü tarafından tanınmayı istediği birçok macerada takip ediyor.

Bu çöp polka Naruto dövmesini favori olarak seçtik, çünkü inanılmaz derecede eşsiz. Bu, bu tarzda yaptığımız ilk anime dövmesi ve bu tasarımla mükemmel bir şekilde çalışıyor. Kaotik stil, Naruto’nun kabul ve takdir edilme yolculuğunun heyecan verici doğasını vurguluyor. Bu tasarımı görmeden önce söylemezdik çöp polka anime dövmeler için iyi bir stildir, ama açıkça, yanılmışız.

Kiki’nin Teslimat Hizmeti

Kiki'nin Teslimat Hizmeti Anime Tattoo Fotoğraf: Reikotattoo

Bu 1989 anime filmi, bir hikayesi üzerinde duruluyor küçük kız cadı Yeni bir köyde teslimat servisini başlatmak ve gelir elde etmek için uçabilme özelliğini kullanıyor. Studio Ghibli’nin en sevdiği Hayao Miyazaki tarafından yazılmış, üretilmiş ve yönetilmiştir ve ilk kez Japonya’da piyasaya sürülmesinden bu yana çılgınca popüler olmuştur. Film, ABD’ye 1997’ye kadar ulaşmadı; bunlardan biri İngilizce’de dublajlı, biri Disney’in yayınlandı. Disney versiyonunda Kiki, Kirsten Dunst, Jiji’den Phil Hartman, Ursula’dan Janeane Garofalo gibi birçok ünlü ses var.

Jiji kedi, filmdeki en sevilen karakterdir, bu yüzden filmin hayranlarının anime dövmeleri söz konusu olduğunda onun beğenisini kazanması sürpriz olmamalıdır. Bunu, sadece Jiji’yi göze çarpmayan büyük gözleri ve kırmızı papyonuyla değil, aynı zamanda Studio Ghibli evreninin rezil kürsüsü olan Susuwatari ile çevrelediği için seçmeye karar verdik. Bu basit bir tasarım ama bu anime dövmesi bu ünlü filme açık bir sevgi gösteriyor.

Ölüm notu

Death Note Anime Dövmesi</a> Fotoğraf: Imgaram

Death Note, birkaç farklı kez uyarlanmış ve yeniden başlatılmış tartışmalı bir anime dizisidir. Aslen bir manga çizgi romanı olan 2006 ve 2007 yılları arasında yayınlanan ve 2007’de ve ardından 2008’de yapılan iki film ile birlikte bir anime dizisi ortaya çıkardı. Yıllar sonra, dizi 2017 yılında karışık incelemelere yayınlanan bir canlı aksiyon filmi ile yeniden başlatıldı. 2006’daki orijinal yayınında, şiddetli içerikten ötürü gösteriyi yasaklama girişimleri ve taklitçi suçların başak Japonya’da, ancak bu tartışma dizinin kültürel bir fenomen haline gelmesine yardımcı oldu.

Bu gerçekten dehşet verici bir tasviri olan Ryuk’u karşılaştığımız en iyi anime dövmelerinden biri olarak seçtik, çünkü gerçekten kabuslar gibi. Korkunç ve kötü bir karakter, ve bu siyah ve gri dövme, özelliklerinin her birini açıklamak için vurguluyor. Sivri dişlerinden domuz burnuna kadar, bu dövmeci, Ryuk adaletinin karakterini yaptı, L hala Death Note evreninde bunun için savaşıyor olsa bile.

Ruhların Kaçışı

Ruhların Kaçışı Anime Tattoo Fotoğraf: Instagram

Ruhların Kaçışı, tüm zamanların en yüksek ikinci brüt anime filmi ve en başarılı film Japon tarihinde. İlk olarak 2001’de Japonya’da piyasaya sürüldü ve iki yıl sonra en iyi animasyon özelliği için Akademi Ödülü’nü kazandı. Ruhların Kaçışı, ailesi yeni bir mahalleye taşınan ve ruh dünyasına giren genç bir kız hakkında. Ailesi yerel cadı tarafından domuz haline getirildi ve kız kendini ve ailesini ruh dünyasından kurtarmanın bir yolu olmalı.

Biz bu kadar basit, bir şekilde seviyorum karmaşık geometrik siyah dövme Bu anime dövme için en sevdiğimiz şey, çünkü hikayedeki ana oyuncuları içeriyor. Bu bir anime dövmesinde birçok sahne var ve ona ne kadar çok bakarsanız, tasarımda o kadar fazla ayrıntı farkedersiniz. No Face, anime dövme tasarımları için süper popüler bir seçimdir, ancak bu özel dövmenin sadece bu ünlü karakterden daha fazla özelliği olmasını seviyoruz.

Komşum Totoro

Komşum Totoro Anime Dövme Fotoğraf: Nerdist

1980’lerin sonunda, özellikle Studio Ghibli’nin usta yapımcısı Hayao Miyazaki tarafından yapılanlar olmak üzere anime uzun metrajlı filmler için mükemmel bir zamandı. Komşum Totoro iki genç kızı bir çiftlik evine taşınır ve ormanlık ruhlarla karşılaşır. Bu anime klasiği, dünyayı izleyen büyük bir kültü bir araya getiren hem film hem de karakterleri olan büyük bir kültürel simge haline geldi. Totoro en popüler olmasa da popüler Japonlardan biri olarak kabul edilir. anime karakterleri.

Bunu seviyoruz kolaj kol anime dövmeÇünkü Totoro tasarımda önde ve merkezde olan Studio Ghibli evrendeki en popüler karakterlerin tümünü içeriyor. Tüm alan bu anime özelliklerinden detaylarla doldurulmuştur ve çizim ve renklerin kullanımı genel tasarımı etkilemektedir.

Yu-Gi-Oh

Yugioh Anime Dövme Fotoğraf: Instagram

Anime hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız ve hayatınızda hiç bir bölüm görmediyseniz, en azından Yu-Gi-Oh’yu duymanız çok iyi bir ihtimal. Şov başlangıçta 1998’den nisan ayına kadar yayınlandı, ertesi yıl bir uzun metraj film ve daha sonra popüler olan ticari kartlara imza attı. Dizi, sevdiği çeşitli oyunları oynamaya çalışırken, zorbalık Yugi adlı bir çocuk hakkında. Vücudunun kumar ruhuna ev sahipliği yapmasını sağlayan eski bir bilmeceye, Millennium Bulmacasına rastlar. Ne zaman ve arkadaşları bu noktadan itibaren tehdit edildiğinde, bu ruhu kanalize eder ve koyu kalpleri olan insanlara gerçek doğalarını ortaya koyan Gölge Oyunları’na meydan okur.

Gösteri sadece bir yılda birkaç ay yayınlandı, ancak yine de 90’lı çocuklar arasında o zamanki kadar popüler. Toon World’ün bu anime dövmesini, en sevdiğimiz Yu-Gi-Oh dövmesi olarak gösteriden seçtik. Bunun bir anime dövmesi olduğu hemen belli değil, yalnızca gerçek Yu-Gi-Oh hayranlarının alacağı bir şey.

Anime Dövme Kol Tasarımı Fotoğraf: Soğuk Ter Dondurma

Anime dövmeleri, türe olan sevginizi göstermek ve en sevdiğiniz karakterleri tekrarlamak için mükemmel bir yoldur. Belirgin rotaya gidebilir ve karakterlerin büyük ölçüde özelliklere sahip olmasını sağlayabilirsiniz ya da en sevdiğiniz animasyon serisinin sembollerini ve manzaralarını kullanarak daha ince bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Seçtiğiniz seçenek ne olursa olsun, anime dövmenizde yaratıcı olacak bir ton oda var, sadece dövmenizde hangi dövme stilinde olmak istediğinizi seçen bir dövme sanatçısı seçtiğinizden emin olun.

Anime dövmen var mı? Yorumlarda bize bildirin!

Check Also

Japonya'dan Kalifonya'ya Horifuji Dövmeleri

İlk görüşte aşk bir bar müşterisinin arkasında bir Irezumi'ye bir göz attığında yakalanmıştı ve o …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir