Home / Çiçek Dövmeleri / Avize Damla Dövmeler | Özel Dövme Tasarımı

Avize Damla Dövmeler | Özel Dövme Tasarımı

Bir Avize Damla Tasarımı Tanımlama

Bacakların Arkasına Avize Damla Dövme Fotoğraf: Instagram

Biri nasıl tanımlanır avize damla dövme tasarımı? Oldukça basit – size gerçek bir avize hatırlatıyorlar. Her şey ana tasarımdan damlayan şekil ve süs parçaları ile ilgilidir. Bu resimler genellikle dantelli bir görünüme sahiptir ve birçoğunun da kendilerine mandala öğeleri vardır. Bir dövmeye bakar ve “Vay, avize gibi görünür” diye düşünürseniz, bir avize damlasına baktığınızı varsaymak güvenlidir.

Neden bu kadar popüler?

Avize Bırak - Boyun ve Sırt Dövmesi Fotoğraf: pinterest
Avize damla dövmeleri, özellikle bayanlarda oldukça popüler bir tasarım seçeneğidir. Bir çok bayan bu tip tasarımları tercih ediyor sternum (underboob) dövmeler, ancak avize damlaları vücudun her yerinde çalışır. Avize damla dövmenizi nereye koyacağınızı düşündüğünüzde aklınızda bulundurmanız gereken en önemli şey, tasarımın ana bölümünden sarkan süslemeler veya boncuklar gibi görünmesi gerektiğidir.

Avize damlası olan insanlar, tasarımlarıyla çok daha yaratıcı olacaklar, çünkü çok yönlü olabilir. Bir avize damlası olarak nitelendirmesi gereken tek şey, bu “damla” unsurlarıdır, bunun dışında, her şey yolunda gider! Bu dövme hakkında ne düşünürseniz düşünün, bütün parçadan benzersiz bir kadınsı sonuç alabilirsiniz.

Neden Bir Olmalı

Underboob Mandala Avize Bırak Dövme Fotoğraf: pinterest

Yaratıcı olmayı seviyorsanız ve kişisel yaşamınıza ve hikayenize mümkün olduğunca fazla ayrıntı ekleyebileceğiniz bir dövme yapmak istiyorsanız, bu sizin için tasarım olabilir. Herhangi bir boyutta veya şekilde bir tane alabilir ve vücudunuzun herhangi bir yerinde sallayabilirsiniz. Yeni bir mürekkep almayı düşünüyor, ancak ne istediğinden emin değilseniz, avize damla dövmelerini yapan insanların saflarına katılmayı düşünün!

Avize damla dövmeleri, yeni bir dövme tarzı değildir, ancak ana popülerlik olarak büyüyorlar. Yaratıcı kadınlığı sergilemek için mükemmel bir tasarıma sahipler, bu nedenle kadınların bu tür dövmeyi diğerlerine göre seçmesi şaşırtıcı değil.

Avize damla dövmesini nereden alırsın? Yorumlarda bize bildirin!

Check Also

Japonya'dan Kalifonya'ya Horifuji Dövmeleri

İlk görüşte aşk bir bar müşterisinin arkasında bir Irezumi'ye bir göz attığında yakalanmıştı ve o …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir