Home / Dövme Modelleri / Dirsek Dövmeleri için En İyi Tasarımlar

Dirsek Dövmeleri için En İyi Tasarımlar

Maddenin Dolandırıcısı

Neden dirseğinizde ne tür bir tasarım yaptığınız önemli? Şey, birkaç nedenden dolayı. Eklemin dış tarafındaki cilt daha sert ve daha kuru olma eğilimindedir ve dövme yapmak için gergin olması gerekir. Açıkçası, dış dirsek bir dövme için ideal cilt koşulları sağlamaz, ancak bu yapmanın imkansız olduğu anlamına gelmez. Sadece gerek alanla uyumlu bir tasarım seçin. Ayrıca, dirseğinizin ucunda da dövme yapmak son derece acı vericidir, çünkü kemik ve deri arasında kas ve küçük bir doku yoktur, bu da itici için çok daha az yastık anlamına gelir ve dövme makinesinden daha fazla his hisseder.

Dış dirsek üzerindeki pek çok dövme kemik eklemini dışlar, çünkü sadece sanatçınızın mürekkebi boyaması zor değildir, bunun için doğru pozisyonda tutulması zor olabilir. Kolunuzu bütün bir süre boyunca eğilmiş tutmak zorunda kalırsınız, kolunuzu hiç düzleştiremezsiniz, böylece tasarımın karmaşıklığına bağlı olarak, bir süre bu şekilde oturuyor olabilirsiniz. Bu nedenle çoğu müşteri ve sanatçı, bu dirseğimi bütün parçaya dahil etmeden, aslında mürekkebine gerek duymadan yapılan tasarımlara güveniyor.

Dirsek Üzerindeki Göz Dövme Tasarımı Fotoğraf: Erkek Dövme Tasarımı

Dirsek içi, dövülmesi gereken en acı yerlerden biridir, çünkü üç ana sinirden ikisi tam o noktadan geçer. Bu, iç dirsekteki hissi artırır ve sadece daha fazla acı verici hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda bu ağrı sinir sisteminizden gönderilen sinyallerden tüm kol boyunca yayılabilir. Yine de, katlanılabilir, ancak kesinlikle aklınızda bulundurmaya değer Burada bir dövme yaptırmayı planlıyor – canın yanacak.

İç dirsek (hendek)

Cadı Dirsek Dövme Tasarımı Fotoğraf: Tumblr – goachild76

Bahsettiğimiz gibi, iç dirsekli hendek, dövme yapmak için en hassas ve acı verici noktalardan biridir, ancak aynı zamanda insanların seçtiği en iyi noktalardan biridir. İç dirsek size tasarım seçenekleri konusunda da daha fazla esneklik sunar, çünkü vücudun kıvrımları veya bu bölgedeki cilt dokusu ve yoğunluğu ile sınırlı değilsinizdir. İç dirsek bağımsız dövmeler için harika bir yer ancak çoğu kez manşon parçası veya yarım manşon parçası olarak doldurulmuş. Daha önce de açıkladığımız gibi, bu bölge boyunca birden fazla ana sinir geçişi olması nedeniyle, bu süper hassas ve acı verici bir noktadır.

Tasarım fikirleri için, herhangi bir şekil burada, yuvarlaktan kareye ya da üçgen şeklinde çalışabilir. Üst ve alt kol manşonlarınızı hendekte bağlıyorsanız, parçanın odak noktası haline getirin. Mevcut dövmelerinizin diğer ana parçalarını iç dirseğinize ekleyeceğiniz bir ana parçaya bağlayan bazı dolgu elemanlarına sahip olun. Hangi şekilde dinlenirseniz kalın olursanız olun, iç dirseğin her zaman kısmen göründüğünü unutmayın, bu yüzden saklamak istediğiniz bir dövme için uygun bir yer değildir.

Dış dirsek

Mandala Dirsek Dövme Tasarımı Fotoğraf: Erkek Dövme Fikirleri

Dirseğin dış kısmı dövmesi en zor noktalardan biridir ve her türlü tasarımla çalışmaz. Bu alanın üstesinden gelmek yetenekli bir sanatçıyı gerektirir ve her sanatçı bunu yapamaz. Bu kemik topağı, üzerinde ve çevresinde çalışmak için çok zor, bu yüzden, yine, birkaç dirsek dövmesinin o topun üzerinde mürekkebi olduğunu fark edebilirsiniz – etrafındaki her şey mürekkepli, ancak tasarım, onu bir yer mürekkep gerekli değildir o nokta. Stratejik ve çoğu durumda gerekli.

Genellikle dış dirsek manşet tamamlamanın bir parçası olarak yapılır, ancak doğru tasarım seçimi ile kendi başına temiz dövmeler yapabilir. Dairesel tasarımlar burada en iyi sonucu verir. En popüler tasarım seçenekleri mandalalar, güller veya çiçekler ve örümcek ağları olma eğilimindedir, ancak bu nokta bir zorluk oluşturduğundan, yaratıcı olamayacağınız anlamına gelmez. Geometrik tasarımlar, hayvan başları, nors pusulaları veya değerli taşlar, katil dış dirsek dövme fikirleri yaratabilecek tasarım fikirleri için sadece birkaç öneridir ve diğer bazı seçenekler kadar tipik değildir. Tasarımınızın, dirseğin ucunu da içermesi gerekmez; Herhangi bir tasarım çalışması için yapılabilir, böylece dirsek kemiğinizin kendisinin mürekkeplenmesi gerekmez. Tasarımın en yuvarlak kısmının ideal olarak dirsek kemiği çevresinde ortalanması gerekebileceğini unutmayın, ancak bunun dışında genel parça istediğiniz gibi olabilir.

Dirsekler, özellikle dış dirsek olmak üzere dövme yapmanın en zor noktalarından biridir, bu nedenle bu alanla çalışacak bir tasarım düşünmek şarttır. Yuvarlak tasarımlar dış dirsek için en iyi sonucu verir, ancak iç dirsek şekil ve tasarım seçenekleri açısından daha fazla alan sağlar. Yapılması gereken çok acı verici bir yer olduğunu unutmayın, bu yüzden randevunuzu almadan önce ne aldığınızı bilin.

İç veya dış dirsek dövmeniz var mı? Yorumlarda bize bildirin!

Check Also

Japonya'dan Kalifonya'ya Horifuji Dövmeleri

İlk görüşte aşk bir bar müşterisinin arkasında bir Irezumi'ye bir göz attığında yakalanmıştı ve o …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir