Home / Dövme Modelleri / Dövme Spot Işığında Kadınlar – Ivana

Dövme Spot Işığında Kadınlar – Ivana

Ivana

Ivana, dövmeler dünyasında yerini gerçekten sağlamıştır. L.A. ‘da yaşayan ve çalışan Ivana, dünyadaki dövme kongrelerinde birçok kez yer aldı ve ödüllerin adil payını kazandı. Başlıca konular olarak hayvanları ve yüzleri alarak eşsiz bir suluboya tasarımında uzmanlaşmıştır. Dövme endüstrisinde bir kadın olarak kişisel deneyimlerini ayrıntılandıran, yakında yayınlanmış bir kitabı bile var. Dövme sanatçısı olarak hayatına biraz daha içgörü kazandırmak için Ivana ile görüştük.

S: Dövme sanatçısı olmanın en sevdiğin kısmı hangisi?

C: “Çağrımı bu kadar erken bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Asla çalışmak zorunda olmadığımı hissediyorum çünkü yaptığım işi seviyorum ve çok tatmin edici buluyorum. Bunun herkes için amaç olduğunu düşünüyorum; Ücretsiz olarak ne yapacağınızı bulun çünkü size neşe getiriyor. İnsanlar bu yolu takip ettiğinde, bunun başarıya ulaştığını hissediyorum. Çok rahat bir yaşam tarzım var, seyahat edebilirim ve sanat yaratırken her zaman yeni insanlarla bağlantı kurabilirim. Bu varlık akışındayken fırsatların ne zaman sunulacağını asla bilemezsiniz. Karşılaştığım birçok insandan ders aldım ve öğrenmeye devam ettim. Şimdi başkalarına, seminerlerim ve yazılarım aracılığıyla öğretebilecek konumdayım, bu yüzden diğer insanların hayatlarını iyileştirmek için bilgilerimi iletebileceğim için minnettarım. ”

S: Dövme endüstrisinde bir kadın olarak karşılaştığınız zorluklar nelerdir?

A: “Dürüst olalım; dövme hala çok erkek egemen bir endüstridir, bu yüzden bununla birlikte zorlukları yaşadım. Ancak bunu değiştiriyorum ve dövmede kadınların daha fazla kabul edildiğini ve kutlandığını görüyorum. Gittikçe daha fazla, sadece dürüst vizyonunuzu yaratmanız ve onu en yüksek beceri ile yürütmeniz önemlidir. Sanırım bu yüzden birçok uluslararası ödül kazandım. Tavsiyem mesleğinize odaklanmak, yardım istemek, yardım teklif etmek ve birbirinizi desteklemek. ”

S: Bir dövme sanatçısı olarak güçlü yönleriniz nelerdir?

A: “Özgünlüğüm ve tarzımın benzersizliği. Müşterilerimin, işim gibi daha önce hiç böyle bir şey görmediklerini söylediklerini sık sık duyuyorum. Bunu, nefes almak kadar normal hissettirecek şekilde geliştirmek için uzun yıllar geçirdim. ”

S: Bir müşteriyi dövme konusunda en komik deneyiminiz nedir?

C: “Dürüst olacak biri olduğumdan emin değilim. Yeni çıkan “JUST LOVE” kitabımda müşterilerimle olan ilişkimi tanımlarım. Genelde daha yoğun bir deneyim ama elbette uzun vadeli müşterilerimle öyküler ve deneyimler paylaşıyoruz. ”

Sonuç olarak, Ivana, bir dövme sanatçısı olarak kariyerinden hoşlanıyor ve her gün çalışmalarını geliştirmek için elinden geleni yapıyor. Çalışmalarını daha fazla görmekle ilgileniyorsanız, dövme tasarımlarına buradan göz atın: @ivanatattooart

Check Also

Japonya'dan Kalifonya'ya Horifuji Dövmeleri

İlk görüşte aşk bir bar müşterisinin arkasında bir Irezumi'ye bir göz attığında yakalanmıştı ve o …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir