Home / Dövme Modelleri / Dövme Spot Işığında Kadınlar – Rie

Dövme Spot Işığında Kadınlar – Rie

Rie – Bayan Rie Dövme

Kendi dövme stüdyosunda çalışan başarılı bir dövme sanatçısı olan Rie, dövme dünyasını olumlu bir şekilde dönüştüren bir kadının en iyi örneğidir. Galler’de bulunan bir stüdyoda çalışan Rie, American Traditional – Trash Polka gibi bir çalışma portföyüyle geniş bir deneyime sahiptir.

Beceri seviyesi fark edilmedi: E4’ün ‘Yılın Dövme Sanatçısı’ nın yarışmacısıydı ve dövme stüdyoları için flash sanat oluşturma tecrübesine sahipti. Rie ile görüşmeye karar verdik, ona profesyonel bir dövme sanatçısı olarak yaşamını sordum. Sektörde bir kadın olarak karşılaştığı zorlukların yanı sıra, işin en sevdiği kısımlarını bize açıklıyor.

S: Dövme sanatçısı olmanın en sevdiğin kısmı hangisi?

Dövme sanatçısı olmanın en sevdiğim yanı, her gün bütün gün çizim yapmam. Hayatım boyunca istediğim şey buydu – çekmek için para almak. Ve cildim üzerinde çizip sanat çalışmalarımın dünyayı dolaşması gerçeği bir bonus!

S: Dövme endüstrisinde kadın olarak karşılaştığınız zorluklar nelerdir?

Stüdyomu açmaya karar verirken bazılarının olumsuzluklarla karşılaştım, insanlar bunu yapmamamı söyleyenler de dahil, çünkü başarısız olurdum. Ancak, sıkı çalışmam ve kararlılığım beni bu konuda zorladı! İlk profesyonel dövme dövme yılımı gerçekleştirdiğimden beri, ileri ve yukarıdaydı! O zamandan beri popüler bir Londra moda evi olan Flash sanat distribütörleri için tasarladım ve E4’ün Yılın Dövme Sanatçısı’nın yarışmacısı oldum!

S: Bir dövme sanatçısı olarak güçlü yönleriniz nelerdir?

Bir dövme sanatçısı olarak başarılı olmak için, dövmede iyi olmanız gerekir, ama aynı zamanda çok güçlü insan becerilerine sahip olmanız gerekir. Müşterinizle iletişim kurabilmek ve onlarla bağlantı kurabilmek – mükemmel bir tasarım oluşturmanın temelleri bunlar. Bunlar sahip olduğum özellikler ve kariyerimde başarılı olmamda bana yardımcı oldular. Çıraklığımı, hayatın her kesiminden müşterilerin ilgisini çeken, erkeklerin egemen olduğu bir stüdyoda yaptıktan sonra, hızlıca kalın bir cilt geliştirmek zorunda kaldım ve kendimi biraz tuhaf hissettim! Bu bana her tür müşteriyle nasıl başa çıkılacağını öğretti.

Rie, ana tutkusundan kariyer alan bir bireyin en iyi örneğidir: sanat yaratmak. Sektörde hala yeni olmasına rağmen, zaten dövme sanatı dünyasının içinde ve dışında etkileyici bir başarı listesi elde etti. Başarılarına rağmen, öğrenme tecrübesi olarak aldığı kendi kişisel zorluklarıyla da karşılaştı.

Check Also

Japonya'dan Kalifonya'ya Horifuji Dövmeleri

İlk görüşte aşk bir bar müşterisinin arkasında bir Irezumi'ye bir göz attığında yakalanmıştı ve o …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir