Home / Dövme Modelleri / Facebook Dövmelerden Nefret Ediyor mu? | Özel Dövme Tasarımı

Facebook Dövmelerden Nefret Ediyor mu? | Özel Dövme Tasarımı

Bu iki resimden hangisi cinsel olarak daha açık?

Facebook’a sorarsanız Reklam Politikası departman, bu dövme. Yabancı bir ilham veren kol dövmesiyle kaplanmış olan bu kolun görüntüsü yetişkin içerikli sayılır çünkü “doğada açıkça cinsel olmasa bile, abs, kalça veya göğüs gibi tek tek vücut parçalarına odaklanan görüntüler” yasaktır. Aynı politikaya göre, maruz kalan cinsel organlara tamamen izin verilir bir heykel olduğu sürece.

Buradaki asıl mesele fotoğrafın kırpılması ile ilgili gibi görünüyor, ancak büyük bir dövmenin ayrıntılarını sergilemek için kırpma gerekiyor. Bu bir kol. Bu çok açık bir şekilde bir kol. Fakat bir şekilde mermerden yapılmış bir wang’dan daha az uygun olarak işaretlendi.

Facebook’un çok büyük olduğunu ve her gün yüz binlerce başvuru aldıklarını biliyoruz. Tüm bu başvuruların gözden geçirilmesi sürecini hızlandırmak için politikalara ihtiyaç vardır. Her türden şirket, sanatçı ve kuruluş için Facebook, bireylerin hiç olmadığı kadar geniş kitlelere ulaşmalarına yardımcı olabilir, ancak bu erişimin büyük bir kısmı ücretli reklamcılık şeklinde geliyor.

Bir dövme sanatçısı çalışmalarının kırpılmış bir fotoğrafını, özellikle bir kolda tamamlandığında, ücretli bir reklamda “Yetişkin İçeriği” olarak kabul edildiğinden kullanamıyorsa, politikadaki bir şeyin değişmesi gerekir. Bu şeyler üzerinde sağduyu kullanabilmemiz gerekiyor ve bu mevcut politikalarla el ele gitmiyor gibi görünüyor.

Reklamımız “cinsel açıdan açık” resmimiz için reddedildikten sonra, özel talimatlar için Facebook’a ulaşmaya çalıştık, kullanabileceğimiz herhangi bir şekilde kırpılmış dövme fotoğrafı olup olmadığını sorduk. Kopyala ve yapıştır yanıtıyla yanıt verdiler, sonra da yanıt vermeyi tamamen bıraktılar.

Bu nedenle, Facebook Reklam Politikası ekibi, eğer bunu okuyorsanız, reklam politikalarımızı ihlal etmeden sanatçılarımızın ne zaman, nerede ve nasıl sergileyebileceğini gerçekten anlamak istiyoruz. Çünkü çıplak bir çıplak heykel bir reklamda kullanılabilecek kadar saldırgansa, olması gerektiği gibi, o zaman bir kol dövmesinin kırpılmış bir fotoğrafı radarın altından geçmelidir.

Dövmenin detaylarını vurgulamak için kesilmiş bir gövde kısmını sergilemek hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Check Also

Japonya'dan Kalifonya'ya Horifuji Dövmeleri

İlk görüşte aşk bir bar müşterisinin arkasında bir Irezumi'ye bir göz attığında yakalanmıştı ve o …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir