Home / Çiçek Dövmeleri / İç Dudak Dövmelerinin Artıları ve Eksileri

İç Dudak Dövmelerinin Artıları ve Eksileri

Miley Cyrus Arı İç Dudak Dövmesi Fotoğraf: Global Haberler

İç dudak dövme artılarını:

İç dudak dövmelerindeki duruşunuzdan bağımsız olarak, o noktada mürekkeplenmeyi seçmenin kesin profesyonelleri var. Bunlar iç dudağınıza dövme yaptırmanın en yaygın avantajlarından bazıları.

Onlar Süper Trendy

Dinozor iç dudak dövmesi Fotoğraf: Treatcurefast

İç dudak dövmeleri olmasa bile çok popülerdir anın dövme modası. Ünlüler onları Instagram’da görmezden geliyor ve çoğu insan, kalıcı olmayacaklarını bilerek onları bir yenilik olarak alıyor. Bazı insanların da düşündüğü kadar acı verici değildir. KT Schuyler, onun “beklediğim kadar yakın hiçbir yerde incinmediğini” söyledi. (Gerçekten çok acı veren nokta, geçmişte delindiğim yerdi ”.

Kolayca Gizlenebilirler

GIPHY ile

Dudaklarınızın içi, bazı kişilerden aşağı iniş yapmak istiyorsanız, bir dövme yaptırmak için en iyi nokta. Bu dövmeler, birini göstermek için dudağınızı katlamadığınız sürece tamamen görünmezdir.

Onlar geçici

Beni iç dudak dövme ısır Fotoğraf: Asi Sirki

Eğer bir dövme yaptırmak istiyorsan, ama sonsuza dek sürecek olan bağlılığından emin değilsen, o zaman iç dudak dövmesi senin için mükemmel olabilir! Neredeyse diğer dövmelerde uzun süre dayanmazlar çünkü sadece mürekkeplendikleri yer yüzünden. Ağzınız, sürtünme ve tükürük doludur, bu da mürekkebin normalde vücudunuzun başka bir yerinde olmadığı durumlarda solmasını sağlar.

Ayrıca, iğrenç ya da uygunsuz dövmeler yapmak için de harika bir yer, çünkü kolayca saklandıkları ve solmayacakları garantilendi.

İç Dudak Dövmelerinin Eksileri:

İç dudağınıza dövme yaptırmak için oldukça fazla şey var.

Dürüst olmak gerekirse, hiç yapmadım ya da kendi gözlerimle iç dudak dövmesi yapmadım, bu yüzden spekülasyonun dışında bu konuda hiçbir şeyim yok. Sadece eğlendirmeyeceğim berbat bir fikir gibi görünüyorlar – Jenny Fur

Hızla Soluyorlar

Kalıcı bir dövme yapmayı umuyorduysanız, o zaman iç dudağınıza mürekkep dökülmek biraz hayal kırıklığına neden olacak. Bu dövmeler genellikle daha uzun sürmez 5 yıl en fazla, ortalama süre birkaç haftadan aylara.

Dudağınızın içi her zaman nemli, bol miktarda asitli yiyecekle karşılaşan ve gün boyu dişlerinize sürtünen bir alandır. Bu faktörler sürecek bir dövme yapmaz.

Tasarımlar Basit Olmalı

İç dudak dövme beceriyor Fotoğraf: Fikir sor

Bir iç dudak dövmesi birkaç nedenden dolayı süper karmaşık ve ayrıntılı olamaz. Birincisi, alanın kendisi daha büyük tasarımlara sığmayacak kadar küçük, bu nedenle fazla ayrıntı eklemek neredeyse imkansız. Burada basit bir mikro dövme tasarımı edinmelisin. İkincisi, mürekkep daha yeni akacak ve bir su damlasına dönüşecek. Üç, yapmak zor. Kelimeleri isteseniz bile, iç dudağınıza alırken her zaman bir yazı tipi seçeneğiniz olmaz.

Cehennem Gibi Acı Olabilirler

GIPHY ile

Bu düşündüğünüzde tam anlamlıdır. Acı son derece sübjektiftir ve bireyin tolerans seviyesine bağlıdır, ancak bu, acıyı bir düzeyde hissetme garantili olduğunuz noktalardan biridir. Tonlarca sinir ucu var ve yüzleşelim, o bölgede acı çekmeye alışkın değiliz, bu yüzden çoğu insan iç dudak bölgesindeki ağrıya daha duyarlı olma eğilimindedir.

İhtisas Sonrası Bakım Talimatları

İç dudak dövmeleri, diğer herhangi bir noktadaki dövmeden çok daha fazla dikkat ve özen gerektirir. Hiç sahip olamazsın yiyecek ya da içecek Dövme randevunuzdan sonra, en azından birkaç saat boyunca, bu yüzden önceden doldurduğunuzdan emin olmalısınız.

İyileşen bir iç dudak dövmesi varken yemek de yanıltıcı olabilir. Sirke ve asit içeriği yüksek yiyeceklerden kaçınmak isteyeceksiniz, çünkü ilk birkaç gün çok fazla rahatsızlığa neden olacaklar. Ayrıca her yemekten sonra ağzınızı antibakteriyel bir durulama suyuyla durulamanız gerekir – bu iyileşen tüm zaman boyunca yapmanız gereken bir şeydir, yani her gün 3-4 hafta boyunca her gün. Bu taahhüt.

Artan Enfeksiyon Riski

GIPHY ile

İç dudak enfeksiyonlarının çirkin bir yanı var ve bu sadece seçilen yerin doğası. İnsan ağzı iğrenç bir yer, her türlü bakteri ile dolu, bu yüzden oraya dövme yaptırmak bakımdan sonra büyük bir dikkat gerektiriyor. Taze iç dudak dövüşünüze yakından bakın ve bakım sonrası adımları atlamayın. Yeni bittiğinde biraz şişlik ve iltihaplanma yaşayacaksınız, ancak bir kez düştüğünde, herhangi bir enfeksiyon riskini en aza indirgemek için dövme tamamen iyileşene kadar bakım sonrası bakımda kalmak kadar önemlidir.

İç dudak dövmeleri iyi bir fikir gibi görünebilir ve bunu destekleyecek artılar vardır, ancak onlarla birlikte gelen eksiler buna değmez. Kalıcı bir dövme yaptırmazsınız, çok az yaratıcılık vardır ve bölgenin kendisi sadece risklidir.

İç dudak dövme yaptırır mısın? Yorumlarda bize bildirin!

Check Also

Japonya'dan Kalifonya'ya Horifuji Dövmeleri

İlk görüşte aşk bir bar müşterisinin arkasında bir Irezumi'ye bir göz attığında yakalanmıştı ve o …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir