Home / Çiçek Dövmeleri / İç Pazı Dövme Fikirleri Size Pompa Olacak

İç Pazı Dövme Fikirleri Size Pompa Olacak

En İyi Boyut Seçenekleri

Boyutlandırma açısından, vücudunuzun nereye dövme yaptırmasını istediğinize bağlı olarak büyük bir fark yaratabilir. İç pazı dövmelerinde, küçük veya mikro dövmelere göre orta ila büyük ölçekli tasarımlarla en iyi şekilde çalışırlar. Daha büyük bir cilt alanıdır, bu nedenle tasarımınızla ne kadar çok örtüşürseniz o kadar iyi olur; sadece daha iyi görünmekle kalmayacak, detaylar ve genel parça da daha iyi yaşlanacaktır. İstediğiniz boyutta istediğiniz zaman her zaman elde edersiniz, ancak, büyük alanlarda küçük dövmelerin neredeyse bitmemiş görünme eğiliminde olduğunu ve iç pazı dövmelerinde daha büyük bir tasarımla aynı görsel etkiye sahip olmadığını unutmayın.

İç pazı dövmelerinde en iyi sonucu veren tasarımlar

Bir iç pazı dövmesi için tasarım fikirleri hazırlarken, alanla ve kolun kıvrımlarıyla çalışmak istediğinizden emin olmak istersiniz. İç pazı üzerinde fikriniz için dikkat etmeniz gereken eğriler ve dipler var. Genişliği dar ve uzunluğu daha uzun olan tasarımlar, iç pazı üzerinde harika görünür,

kanatlar Bir kanadın doğal şekli, iç pazı kıvrımlarına benzer şekilde aşağı doğru ve sonra yukarı doğru bir eğriye sahiptir.

Metin Pasajları Senaryo ve metin dövmeleri, iç pazı dövmelerinde harikadır, çünkü alan kelimeler için esnek bir alan yaratır – tek bir metin satırıyla veya tüm bir geçişle gidebilirsiniz, ve ikisi de bu noktada işe yarayacak.

saatler Saat dövmeleri çok popüler bir tasarım tercihi. Herhangi bir dövme için, ama özellikle iç pazı üzerinde iyi çalışırlar.

Çiçek Çiçekler ve bitkiler çok yönlü tasarımlardır ve neredeyse vücuttaki her yere sığacak şekilde yapılabilir. İstediğiniz çiçeğin türüne bağlı olarak, peşinde olduğunuz tasarım, bir iç pazı dövmesi kadar kusursuz olabilir.

Hayvanlar Hayvan dövmelerinin çok farklı anlamları varVücudunuzdaki doğru noktayla eşleştirmek ve benzersiz bir mesaj gönderebilirsiniz. Kurtlar, kaplanlar ve ayılar, gücü ve bağımsızlığı temsil eden daha yaygın sembollerden bazılarıdır.

Pazı Dövme Tasarım Fikirleri

İç pazı dövmeleri yaz mürekkebi için mükemmel bir seçimdir, çünkü tüm mevsim boyunca kolayca gösterebilirsiniz. Aldığınızdan emin olun Yeni dövmenize uygun bakım, özellikle güneşten korunmasını sağlamak. Bazı tasarım türleri vücudun bu bölgesinde diğerlerinden daha iyi çalışır, bu yüzden bir tasarım fikri düşünüyorsunuz.

İç pazı dövmeniz var mı? Yorumlarda bize bildirin!

Check Also

Japonya'dan Kalifonya'ya Horifuji Dövmeleri

İlk görüşte aşk bir bar müşterisinin arkasında bir Irezumi'ye bir göz attığında yakalanmıştı ve o …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir