Home / Dövme Modelleri / Kadınlar İçin Mide Dövmeleri | Özel Dövme Tasarımı

Kadınlar İçin Mide Dövmeleri | Özel Dövme Tasarımı

Kadının Mide Dövmelerinin Faydaları

Kadın mide kelebek dövmeler Fotoğraf: Stylecraze

Kadınlar için mide dövmeleri aslında doğası gereği estetik olan bir ton yarar sağlar. Herhangi bir iz veya çatlak izlerini örtmek istiyorsanız, burası dövmeler için harika bir yer ve bu kadar geniş bir alan olduğu için, dövmenizin tam olarak karnınızın neresinde olduğu konusunda çok fazla seçeneğiniz var. Örneğin belinizi vurgulamak istiyorsanız, midenizin bel kısmına dik yönde bir dövme yaptırması o bölgeye dikkat çekebilir. Karnınızın tam yanında, karnınızın alt kısmında, karnınızın alt kısmında küçük bir tane olmak üzere tam bir karın dövmesi yapma seçeneğiniz var. göğsünün altında üst karın bölgesinde – dövme için bu alanda olasılıklar çok fazla.

Mide dövmesi almanın en iyi parçalarından biri, büyüklüğünden bağımsız olarak, gerektiğinde kolayca gizleyebilmenizdir. Neredeyse her zaman bir tür üst giyiyor olacaksınız ve özellikle işte, mahsul üst olmayacak, bu nedenle yalnızca istediğiniz zaman mürekkebinizi gösterirsiniz. Onlar özellikle yaz için harika dövmeler, çünkü onları tüm mevsim boyunca mahsul üstleri ve bikinilerle göstermeye başlayacaksınız.

Mide Dövmelerinin Potansiyel Eksileri

Kadınların karnına dövme dövmesi Fotoğraf: Tattoobeasts

Kadınlar için mide dövmelerinin dezavantajları olağanüstü ve aynı zamanda oldukça öznel. Her dövmede olduğu gibi, aklınızdaki tasarımın boyutuna ve karmaşıklığına bağlı olarak, pahalı bir sanat eseri olacaktır. Bu sadece gerçekten bir dezavantaj eğer ucuz bir dövme arıyorsanızBu, bu konuda özel bir sanat eseri veya herhangi bir dövmeyi elde etmenin asla iyi bir bakış açısı değildir. Ödediğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz ve uzun süre boyunca seveceğiniz yüksek kaliteli bir şey istiyorsanız, özellikle büyük bir parça ise, eşdeğer fiyatı ödemeyi bekliyorsunuz.

Mide olumsuz bir başka potansiyel, ancak garanti edilmez kadınlar için dövmeler hamilelikle ilgili. Vücudunuzun nasıl büyüyeceğini ve büyüyen bir bebeğe nasıl uyum sağlayacağını tahmin etmek imkansızdır – hamileliğiniz devam ederken yavaş kilo alabilir veya hızlıca genişleyen bir mideyle bir kerede bir ton kazanabilirsiniz. Dezavantajı hızlı genişleme ile devreye giriyor – bu durumda mide dövmeniz varsa, mürekkebinizin uzaması ihtimali var. Şimdi, bu gerçekleşse bile, dövmeniz cildinizin yaptığı gibi normale dönebilir, ancak bazı gerilme izlerini alabilmesi ve her şey söylenip yapıldığında hafifçe bükülmüş olma ihtimali çok düşüktür. Hamile kalmayı planlıyorsanız, tam olarak mide dövmesini almak istediğiniz yere bağlı olarak, mürekkebinizi almak için beklemek daha iyi olabilir. Potansiyel kaygı alanları, midenin merkezi bölgesini, göbek deliğinin çevresini ve karnın kenarlarını içerecektir – herhangi bir yerde, gerilme izleri, hamilelik süresince doğal olarak görünecektir. Yine, dövmelerinizin hamilelikten etkileneceği garanti edilmez, ancak olma ihtimalleri vardır, bu yüzden mide dövmelerinizi planlarken bunu aklınızda bulundurun.

Kadınlar İçin 12 Muhteşem Mide Dövmesi

Taç ve Kanatlar Mide Dövmesi Fotoğraf: Mürekkep Doğru Yapıldı

Bazı yeni mürekkebi almayı düşünüyorsanız, kadınlar için mide dövmelerinin bazı tasarımlarını bulup size ilham vermelerini sağladık. Karın dövmeler için harika bir alan – tonlarca farklı yerleştirme seçeneği sunan devasa bir alan ve bölgenin doğal hatlarıyla çalışan bir tasarım elde edebilirsiniz. Bunlar, kadınlar için en sevdiğimiz mide dövmelerimiz.

Check Also

Japonya'dan Kalifonya'ya Horifuji Dövmeleri

İlk görüşte aşk bir bar müşterisinin arkasında bir Irezumi'ye bir göz attığında yakalanmıştı ve o …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir