Home / Dövme Modelleri / Katil Simetri Dövmeler İçin Dövme Tasarım Fikirleri

Katil Simetri Dövmeler İçin Dövme Tasarım Fikirleri

Tasarım Fikirleri

Bazı görüntülerin çok çaba sarf etmeden simetrik bir akışı vardır, bu yüzden bunlar peşinde olduğunuz simetriyi en kolay şekilde elde etme eğiliminde olan tasarımlardır. Desenleri karıştırabileceğinizi unutmayın; Tüm tasarım boyunca yinelenen bir kalıba uymak zorunda değilsiniz, işleri değiştirmek için çekinmeyin!

Mandala Dövmeler

Mandala Simetrik Dövme Fotoğraf: Tattooblend

Bir mandala evreni temsil eden bir semboldür. Hem Hindu hem de Budist dinlerinde kökleri vardır. birçok dövme tasarımında güçlü anlamlara sahip olan, manevi konsantrasyon ve rehberlik için bir araç olarak. Kelimenin kendisi çevirir Sanskritçe’den ‘çevre’ demek, geometrik şekiller bu tür tasarımların vazgeçilmez bileşenleridir. Kendisinde tekrarlayan ve genişleyen dairesel dövme deseni, simetrik dövmeler için en yaygın ve doğal olarak akan tasarımdır. Parçanın detayları ve özellikleriyle oynayabilirsiniz, ancak mandala simetri dövmelerinin genel tasarımı, desenin her tarafta kendisini tekrar ettiği ve yansıttığı şeklindedir.

Petek Dövmeleri

Petek Simetrik Dövme Fotoğraf: Sonraki Lüks

Ağır geometriye dayanan bu altıgen desenler doğal simetrik dövmeler yapar. Aynı zamanda simetrik dövmeler yapmak da kolay bir tasarım, çünkü içerdiği temel şekiller asla değişmiyor, sadece boyut olarak genişliyorlar. Peteklerin özel bir anlamı yoktur, ancak özellikle simetri dövmelerine girdiğinde inanılmaz görsel efektler oluşturma yeteneği sunarlar.

Kabile dövmeler

Simetrik Tribal Dövme Fotoğraf: Improb

Kabile dövmelerinin bir ton anlamı olabilir Kullanıcıya, ancak sadece tasarımların estetik çekiciliğine dayanan süper bir dövme seçeneği haline geldi. Birçok kabile imgesi doğal olarak oluşan şekillerden gelir, bu yüzden kabile tasarımını simetrik bir dövme haline getirmek kolaydır. Ana fikir, döşemenin cesur ve ağır olması gerektiği, ancak bunun dışında, yalnızca kabile stilizasyonu arıyorsanız ve anlamlı kabile motifleri aramıyorsanız, her şey yolunda gider.

Hayvan Dövmeleri

Simetrik Kurt Dövmesi Fotoğraf: Instagram – @valentinhirschtattoo Hesabındaki Resimleri

Hayvan yüzleri popüler bir simetrik dövme tasarımdır, çünkü kişinin kişiliğinin iki taraflı doğasını temsil eder – bir Jekyll ve Hyde fikri gibi. İkisinin yarısını birleştirebilirsin kişiliğinizi temsil eden farklı hayvan yüzleriveya peşinde olduğunuz simetrik görünümü oluşturmak için belirli bir hayvanın görüntüsünü bölebilirsiniz. Hayvan dövmeleri, hangi türü seçeceğinize bağlı olarak her türlü anlama gelir, ancak bir hayvan tasarımı edinme fikriniz varsa ve simetrik bir dövme istiyorsanız, bir katil tasarım yolundasınız.

Eşleşen dövmeler

Orman Kedilerinde Simetrik Dövme Eşleştirme Fotoğraf: Vuing

Simetri dövmeleri, dövmeyi başka bir kişiyle eşleştirmek için mükemmeldir, çünkü her bir kişi için kendi başına bağımsız dövmeler yapabilir, bunun yanı sıra karşıtına konulduğunda tam ve yansıtılmış bir görüntü sağlar. Ne tür bir simetrik tasarıma sahip olabileceğinize dair bir fikir sıkıntısı yok, görüntünün yarısı ikinizdeyken. Fikir, iki dövmenin bir araya getirilmesi durumunda, eksiksiz (ve simetrik) bir görüntü oluşturmalarıdır.

En İyi Simetrik Etki İçin En İyi Noktalar

Bazı yerleşimler, simetri dövmelerinden bahsederken diğerlerinden daha iyi çalışır, bu nedenle, nerede yapılacağını düşünüyorsanız, aşağıdakileri düşünün: bir dövme almak için en iyi seçenek olarak lekeler.

Sandık Göğüs arkasına benzer şekilde, vücudun doğal simetri sunan bir bölgesidir, çünkü birinin göğsünün iki kenarı arasında bir boşluk vardır. Simetri tasarımının bir bölümünü göğsün her iki tarafına alma yoluna gidebilir veya göğsün her yerine bir parça alabilirsiniz, ancak tasarımlar sternumun her iki tarafından ayrıldığında en iyi şekilde çalışır.

Geri Sırtın hem üst hem de alt kısımları simetri dövmeleri için harika yerlerdir, çünkü sırtın tamamı doğal olarak bir simetri yanılsaması veren omurga ile ayrılmıştır. Tasarımın yarısının omurganın her iki tarafında olması, tasarımın kendisinden bağımsız olarak simetrik bir dövme yapmanın kolay bir yoludur.

Muhteşem Simetrik Sırt Dövmesi Fotoğraf: reddit

Buzağıların Arkası Bacakların arkası simetrik dövmeler için harikadır, çünkü tasarımın bir yarısını her bir bacağınız yarıştığında, yan yana bir araya geldiklerinde bir bütün yaparlar. Burası aynı zamanda oldukça göze çarpan bir nokta olduğundan simetrik beden sanatınızı çaba göstermeden gösterebileceksiniz.

Kollar Önkollar simetri dövmeler için çok popüler bir mekandır, çünkü hem bağımsız hem de birleşik dövmeler olarak çalışırlar. Her bir kolunuzun üzerinde bir tasarımın yarısıyla gidebilir ya da birini eşleştirerek dövme yapabilir, ancak her iki durumda da, bu, mürekkebinizin görülmesi garantili olduğu noktalardan biridir.

Simetri dövmeleri, diğer stillerin aynı şekilde tam olarak uyuşmadığı benzersiz bir harika görsel efekt sağlar. Simetrik bir dövme haline getirilebilecek tasarım türleri üzerinde gerçek bir sınır yoktur ve mürekkebi nereden aldığınıza bağlı olarak, simetri doğal olarak oluşur. Bahsettiğimiz tasarım türlerinden bazılarını seçmek, simetrik dövmenizi göz önünde bulundurduğunuzda başlamak için iyi yerlerdir ve parçanın son tasarım fikrine inmeden önce nereye gitmesini istediğinize karar vermek de iyi bir fikirdir.

Simetrik bir dövmeniz var mı? Yorumlarda bize bildirin!

Check Also

Japonya'dan Kalifonya'ya Horifuji Dövmeleri

İlk görüşte aşk bir bar müşterisinin arkasında bir Irezumi'ye bir göz attığında yakalanmıştı ve o …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir