Home / Dövme Modelleri / Ölçek Dövmelerinizde Lehinize Ölçekler İpucu

Ölçek Dövmelerinizde Lehinize Ölçekler İpucu

Bayan adalet dövme

Bayan adalet ölçek dövme Fotoğraf: Sonraki Lüks

Leydi Adalet herhangi bir yasal ortamda ortak bir görüş; o adalet kendisinin kişileşmesidir. Neredeyse her zaman sol elinde, gözleri bağlı bir kılıcı olan bir ölçek seti tutarken gördü. Leydi Adalet ve teraziler tam anlamıyla el ele gider ve çok eski zamanlardan beri vardır. Eski Mısır Tanrıçası İsis ve eski Yunan Tanrıçaları Themis ve Dike, kültürlerinde ahlak, hukuk, düzen ve adalet düzenlemeleriydi. Mısır Tanrısı Anubis de dahil olmak üzere bu tanrıların sık sık tutulduğu veya ölçeğe yakın olduğu görülüyordu; burada, öbür dünyadaki kaderi belirlemek için birinin kalbini Gerçek Tüyüne karşı tartıyorlardı. Bir kadını ölçekli dövme tasarımlarıyla eşleştirmek, bir insanın hayatındaki adalet veya adaletsizliği vücut sanatı aracılığıyla temsil etmenin harika bir yoludur.

Terazi burç dövme

Terazi tartı dövmesi Fotoğraf: Dövme Günlüğü

Bazı insanlar kendileriyle gurur duyuyor burçlar ve sahip oldukları astrolojik nitelikler, bu yüzden kendinizi bir terazi olarak tekrarlamak, ölçek dövmeler için ortak bir tasarım tercihidir. Terazi burcularının hayatta dengeyi koruyan ve ne zaman olursa olsun çatışmadan kaçınan insanlar olduğu söyleniyor. Her şey için barışı tercih ediyorlar ve şeyleri bu şekilde tutmak için seçeneklerini değerlendiriyorlar, bu da ölçekleri bu kişilik tipleri için mükemmel bir sembol haline getiriyor. Başka var bu yıldız işaretini temsil eden dövme tasarım seçenekleri, ancak ölçekler ve terazi işareti birbirleriyle yakından ilişkilidir.

Yalnız Dövme Ölçekler

Bütün arka parça ölçek dövme Fotoğraf: Dövme Günlüğü

Bir ölçek seti kendi başına dövme tasarımı olarak kullanıldığında, anlam biraz belirsiz olabilir. Bu sizin için kişisel bir anlamı olan, ancak ne anlama geldiği konusunda açıkça belli olmayan bir dövme istiyorsanız, bu harika bir fikir. Ölçekler, önemli bir yaşam kararı sırasında seçeneklerin veya artıların ve eksilerin ağırlıklandırılmasının temsilcisi olabilir. Ayrıca, ölçeğinizin hangi ucunda olduğuna bağlı olarak bir adaletsizliği temsil edebilir. Bağımsız bir tasarım olarak dövmelerin ölçeklendirilmesi harika bir minimalist parça olabilir ve anlamı özelleştirmek için istediğiniz sayıda ayrıntı ekleyebilirsiniz. Örneğin, terazili bir saat, zaman veya yaşlanma konusunda emin olmadığınız ve sizi geçen hayat konusunda çelişkili olduğunuz anlamına gelebilir. Ölçek dövmenizin ifade etmesini istediğiniz şey ne olursa olsun, kolayca özelleştirebileceğiniz ve kendiniz yapabileceğiniz basit ve çok yönlü bir tasarım.

Ölçek Dövmeler için Dövme Tasarım Fikirleri

Ölçek dövmeleri birkaç farklı fikri temsil edebilir, ancak asıl olanları adalet ve Terazi burcu işaretidir. Bu, vücudunuzdaki herhangi bir boyutta, her boyutta ve sanatçınız için bir ton yaratıcı özgürlük sağlayan başarıyla yapılabilecek bir dövme tasarımıdır. Gururlu bir Terazi iseniz veya önemli bir yaşam kararıyla karşı karşıyaysanız, bir ölçek dövmesi bu şeylere haraç ödemenin harika bir yolu olabilir.

Ölçek dövmeniz var mı? Yorumlarda bize bildirin!

Check Also

Japonya'dan Kalifonya'ya Horifuji Dövmeleri

İlk görüşte aşk bir bar müşterisinin arkasında bir Irezumi'ye bir göz attığında yakalanmıştı ve o …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir