Home / Dövme Modelleri / Spot Işığında Kadınlar – Cervena Fox

Spot Işığında Kadınlar – Cervena Fox

Cervena Fox – Uluslararası Model, Dövme Çırağı

Cervena Fox, birçok yeteneğe sahip bir kadın. O bir dövme çırağı, uluslararası bir model, sahne sanatçısı – liste devam ediyor! Seçtiği tüm alanlarda açıkça bir ton başarı elde etmesine rağmen, genç yaşta dövme hayalinden neredeyse vazgeçti. Sadece 16 yaşında başlayan Cervena, çıraklığına İngiltere’deki tüm erkek dövme salonunda başladı. Çevre, öğrenmeye çalışan genç bir kadına karşı gelmekten çok uzaktı, bu yüzden ayrıldı. Neyse ki, uzun süre dövme yapmaktan uzak kalamadı ve o zamandan beri çıraklık yapıyor.

Cervena orada en iyi dövme modelidir; son zamanlarda kapakta yer aldı Mürekkepli Maginanılmaz vücut sanatı koleksiyonunu sergilediği yer. Kelimenin tam anlamıyla ateşle oynayan şiddetli bir serseri.

Birleşik Krallık’taki bir kaç görünüşünden İngiltere’ye yeni dönmüş ve Avrupa’daki turunun bir sonraki ayağına hazırlanmak için, ABD’de başarılı olma yolculuğumuzu doldurmak için inanılmaz yoğun programından biraz zaman aldı. Dövme endüstrisi.

S: Dövmeli bir kadın veya dövme endüstrisindeki bir kadın olarak, siz (veya bayan müşterilerinizden herhangi birinin) dövmeli bir kadın olduğu için olumsuz bir şekilde aldatıldığınızı veya olumsuz olarak aldığınızı gördünüz mü ?

Uzun süredir otobüse oturduğum ve insanlar ayağa kalktı ve başka bir yere oturdular. Ayrıca düğün günümde ne yapacağımı söyleyen pek çok insan oldu ve bu gün bu Ekim ayına kadar çıkıyor ve elbisemin dövmelerimi vurgulamasını beklemiyorum, dövmelerim de benim gibi; Bunu görmedim!

Ayrıca yapamam – “Yaşlandığımda ne yapacağım?” Diye sorduk, komik, çünkü ne olursa olsun seveceğim (dövmelerimi) ve giyen büyükannem göremiyorum şimdi dışarıda ne giyeceğim! Bu yüzden gerçekten önemli değil!

S: Günümüz dünyasında dövmeler olan kadınların etrafında genel bir damga olduğunu düşünüyor musunuz?

Dövmeler artık hem erkekler hem de kadınlar için çok popüler oldu! Fark ettiğim tek şey, moda dünyasında, bir erkeğin çok sayıda dövmeye sahip olabileceği, ancak bu tasarımcı kıyafetlerinin hepsinde podyumda yürümek isteyen kadınların çok sayıda dövmeye izin verilmediği yönünde. Bu yüzden gerçekten böyle emmek yok. Benim gibi kızların o podyumlardan aşağı inebileceği günü bekleyemem, ama bunun yakın zamanda olacağına inanmıyorum. Hayallerim her zaman Victoria’nın Gizli modeli olmaktı, ama bunu dövmeler yaparak öldürdüm. Ancak, dövmelere sahip olduğumun farkına vardım ve dövme yaptırmasaydım kendim olmazdım!

S: Geleneksel olarak erkek egemen bir alanda olan bir alanda başarılı olma konusundaki deneyiminiz neler oldu?

Dövme çıraklığımı başlattığımda 16 yaşında olduğum için başlangıçta çok zordu ve sürekli dükkandaki tüm erkekler için orada olduğum için ne kadar şanslı olduğumu söylemem gerekti. Duygularımla dolandılar ve beni 7/24 bok gibi hissettirdiler. Bir dövme sanatçısı olmaya çalıştığım için her gün ayrımcılığa uğradım (sonunda) ve sonunda beni etkiledi ve pes ettim… .ama son birkaç yıl içinde tekrar seçtim, etrafta olduğum gibi Gerçekten güçlü kadınlar ve beni almaya ve bu hayallerime devam etmelerine yardımcı oldular!

Asla pes etmemem gerektiğini fark ettim, ama 16 yaşındayken, etrafta pek çok kız dövme sanatçısı olmadığı için çok zordu, bu yüzden başarılı olabileceğimi ve kendimden şüphe edebileceğimi düşünmedim. Bu deneyimden çok şey öğrendim ve bir insan olarak büyüdüm ve cinsiyetimden dolayı kimsenin bana farklı bir şey söylemesine izin vermeyeceğim!

Cervena, hem moda hem de dövme konusunda bugün bulunduğu yere ulaşmak için çok çalıştı ve yakın zamanda hiçbir yere gitmiyor. Cervena’nın dövmelerine, dövme çalışmalarına ve Instagram’daki diğer birçok şaşırtıcı yeteneğe göz atın, @cervenafox.

Check Also

Japonya'dan Kalifonya'ya Horifuji Dövmeleri

İlk görüşte aşk bir bar müşterisinin arkasında bir Irezumi'ye bir göz attığında yakalanmıştı ve o …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir