Home / Dövme Modelleri / Yüz Dövmelerinde Yükselen Eğilim

Yüz Dövmelerinde Yükselen Eğilim

Açıklama yapmak

Biber Biber Yüz Dövme Fotoğraf: Instagram – @mullytattoo

Yüz dövmeleri, göze çarpmamak istiyorsanız elde edeceğiniz bir şey değildir. Florida dövme sanatçısı Mully “Yüzünü dövme yaptırmanın çok dikkat çekici bir ifade olduğunu, dikkatlice düşünülmesi gereken bir ifade olduğunu söyleyerek bu noktayı vurgulamaktadır. Bir yüz dövmesini gizlemenin veya örtmenin bir yolu yoktur, sanki bir kol üzerindeymiş gibi uzun bir kol giyemezsin ”. Yüzünüzde mürekkeplenmeyi düşünüyorsanız, saklamak neredeyse imkansızdır. Ayrıca, insanların dikkatini çekmeye, “İnsanlar size bakıp sizi yargılayacak, bu nedenle hazırlıklı olmalısınız. Bir dövme ile dövme yaptırmaya karar vermen ve kendine güvenle girmen gerekir. Bu dövme şimdi sonsuza dek senin bir parçan ”. Bu bir hevesle yapmak istediğin bir şey değil.

Bir yüz dövmesi, gerçekten düşündüğünüz bir şeyse ve birini kopyalamaktan ne bekleyeceğinizi biliyorsanız, o zaman devam edin. Mully, gerçekten fikre kapılırsanız, diğer insanların fikirlerinin sizi engellemesine izin vermemek, “Herhangi bir dövmeyle bence, kendiniz için dövmeyi yaptırmanız ve başkalarının ne düşündüğünü umursamamanız gerektiğini önerir. onlara. Müşterilerim oldu kapak dövmeler, onlardan hoşlanmalarına rağmen, çünkü onlar soruları yanıtlamaktan ve diğer insanlardan gelen kararlardan bıktım”. Asla başkalarının bir şeyleri değiştirmeye karar vermelerine neden olmalarına izin vermeyin, özellikle sevdiğiniz bir dövmeyi değiştirin.

Yüz Dövmelerinin Çekiciliği

Ejderha ve sözler yüz dövme Fotoğraf: steemkr

Dövmelere gelince belli bir çekiciliği var ve Mully’ye göre en büyüğü mesaj göndermekle ilgili, “Bence yüz dövmelerinin en büyük çekiciliği başkalarına ne düşündüklerini umursamadıklarını göstermektir. . Dövmeler tabu ve asi insanlar içindi, şimdi yaşamın her kesiminde insanların dövmeleri var ”. Bununla birlikte, bu tür dövmelerin herkes için, özellikle dövmelerde yeni olanlar için olduğunu düşünmüyor, “Bir yüz dövmesi için bir müşteri bana gelirse, bunun nedenini anlıyorum. Kanımca bazı dövmelerin veya alanların kazanılması gerekiyor ”. Örneğin, boğazınızı daha önce dövme yaptırmamanız gerektiğine inanıyor. göğsünü sulandırmak“Benim akıl yürütmem: bazı insanlar ağır dövmeli görünmek için boğaz dövmesi yaptırırlar, ancak sonra gömleğini çıkarırlar ve çıplak göğüs çok boş, boş ve aptal görünür. Kol önce el dövme ile aynı. Sadece eldiven giyiyorlar gibi görünüyor ”.

Ağır dövmeli olmak, otomatik olarak yüz dövmeli olmanız gerektiği anlamına gelmez. Yüz dövmeleri için ideal bir adayın yerine getirmesi gereken birkaç kriter var: “benim için birinin yüzünü dövmesi için, ağır dövmeler yapmalarını, finansal olarak güvende olmalarını veya yüz dövmelerinin yapacağı iş / kariyer yollarını kullanmalarını beklerdim. kabul edilebilir”.

Her sanatçı bu tür işleri yapmaya istekli değildir. Mully’nin dövmelere karşı bir kuralı yoktur, ancak bazı dövme sanatçıları mürekkep yüzleri veya elleri olmaz; “Tasarıma katılıp, bölgeye uyduğunu düşündüğüm sürece çoğu yeri döveceğim. Sadece bir tane kafa dövmesi yaptım ve daha fazlasını yapmak isterdim, eğer biri bunu okuyorsa: seni dövme yapalım ”.

Yüz Dövmelerinin Dezavantajı

Spiderweb Yüz Dövme Fotoğraf: Tattoozza

Yüzünüzün mürekkeplenmesinin olası olumsuz yanları var ve muhtemelen tam olarak beklediğiniz gibi. Mully birkaç yüzünü dövmesine ve görünüşlerini beğenmesine rağmen, şu anda popüler olan bir şeye atlanmadan önce insanlara iki kez düşünmelerini önerir: “Bir şey moda olsa bile, insanlar gerçekten düşünmeli. Bir eğilimin ardından birini işsiz hale getirebilir ”. İstihdam fırsatlarınız, dövmelerle yüzleşmenin en büyük sakıncalarıdır, bu yüzden çok sayıda insanın zengin ve ünlü olması, “Çoğu müzisyen ve ünlülerin maddi olarak güvende olmaları ve kıyafet kuralları veya sizin için endişelenmenize gerek kalmaması kurumsal bir iş yapabilir veya yapamaz. Onlar kimlerdir ve ne isterlerse yaparlar ve umurumda değil. Herkes bu kadar şanslı mı? ”

Sadece dövmeler artık yaygın olarak kabul edildiğinden, yüz dövmelerin aynı alanda olduğunu, “Dövmeler daha yaygın hale geldi ve daha kabul edilebilir olmaya devam edeceğini düşünmeyin. Yüz dövmesi hala yüz dövmesidir ”. Ünlü kültürün dışına çıkma cesur bir hareket ve ne yazık ki hapishane yüz dövmeleri diğer vücut sanatı ile aynı ışıkta görülmüyor. Mully bile seçeneklerini değerlendirdi: “Yüzümü almayı düşündüm. beyaz mürekkeple dövmeli oradadır, ancak belli bir mesafeden farkedilmez ”. Fakat bir dövme sanatçısı olarak bile, bu suratı atma fikri ile mücadele ediyor, “hala yüzümde cesur bir dövme istemeyeceğim”. Yüzünüze herhangi bir mürekkep gelmeden önce, istediğiniz şeyin olduğundan ve geleceğiniz üzerinde olumsuz bir etkisi olmayacağından emin olun.
Lil Wayne ve Yüzü Dövmeleri Fotoğraf: lolwot

Yüz dövmeleri, hafifçe gitmek istediğiniz bir şey değildir. Hayatta ve kariyerinizde nerede olduğunuzu gerçekten düşünmediyseniz, bu tür bir mürekkebin bunu etkileyip etkilemeyeceğini olup olmadığını ve sizin yolunuza gelebilecek olası eleştirilerle başa çıkabileceğinizi kesin olarak bilmeden önce, iki kez düşünmelisiniz. Bir yüz dövmesi. Dikkat çekmenin ve insanların dikkatini çekmenin harika bir yolu, ancak bu hoşunuza giden bir durum değilse, farklı türde bir dövme almayı düşünün.

Yüz dövmeniz var mı? Yorumlarda bize bildirin!

Check Also

Japonya'dan Kalifonya'ya Horifuji Dövmeleri

İlk görüşte aşk bir bar müşterisinin arkasında bir Irezumi'ye bir göz attığında yakalanmıştı ve o …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir